Cenník na rok 2012

Stiahnite si náš nový cenník.

Baví Vás práca kaderníka?

Kontaktujte nás. Príjmame kaderníčky do zabehnutého salónu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Kontakt: 0905 660 961
Nástup možný ihneď.

FARBA MATRIX SORED 4 nové odtiene

Kontrastné červené, medené melíry. Jedným krokom za 15 minút. Na prírodné i farbené vlasy.

FARBA MATRIX SOCOLOR BEAUTY maximálny blond

EXTRA silné zosvetlujúce odtiene. UL-Blondes farba zosvetluje z výšky tónu vaších vlasov 5-7.

FARBA MATRIX SOCOLOR BEAUTY permanetná krémová farba

Nový Cera-Oil ošetrujúci komplex dodáva vlasom non-stop starostlivosť. Dlhotrvajúca výživa uzdravuje vlasy, vyrovnáva poréznosť na povrchu a posiluje vlasové vlákno z vnútra.

Predlžovanie vlasov

NOVINKA PREDLŽOVANIE VLASOV PRÍRODNÝMI EURÓPSKYMI VLASMI ZA POL HODINU RÝCHLO, JEDNODUCHO, BEZ CHÉMIÍ, HAIRTALK METÓDOU.

PONÚKAME HAIRTAL EXTESION PRÍRODNÉ VLASY metóda predlžovania vlasov a to jednoducho, rýchlo za pol hodinu krásne dlhé predlžené vlasy. Predlžovanie vlasov bez chémií. Najnovšie skvelé trendy vo farbách, ktoré môžeš získať za krátku chvíľu. 


Predlžovanie vlasov keratín za tepla

 
Dlhé, husté vlasy, koruna ženskej krásy,  už nemusíte snívať. Stačí jediná návšteva kaderníckeho salónu. Je dôležité, aký druh metódy zvolíte pri nadrábaní  vlasov. Preto je nevyhnutné  najskôr sa poradiť s odborníkom v salóne.

PONÚKAME 
 
 • 100% európske prírodné vlasy najvyššej kvality
 • 81 odtieňov
 • nezmývateľné odtiene
 • bezproblémové prispôsobenie k vlastným vlasom 
 • dvojfarebné tónovanie
 • farebné efekty 
 • šetrné melírovanie 
 • úprava strihu
 

Vzorkovník sa skladá z jednofarebných, melírovaných (horizontálne, vertikálne) odtieňov.

Vlasy ponúkame v troch rôznych štruktúrach:
 1. rovné                     
 2. vlnité          
 3. kučeravé   

Predlžovanie a zahusťovanie  vlasov odporučíme len zdravým vlasom. Používame prírodné vlasy európskeho typu,  tieto vlasy sú žiadané, pretože  sa ako jediné dokonale prispôsobujú  vašim vlastným vlasom. Nevýhody nie sú, je to najšetrnejšia a pokroková metóda predlžovania, keratínové spoje sú vo farbe vlastných vlasov, spoj nevidieť, keratín vlas vyživuje a spoje menej cítiť. Týmto spôsobom možme riešiť problém nizkej hustoty, alebo iných požadovaných  podmienok. Farebné efekty a predstavivosť vo vlasoch nemaju hraníc.

Aplikácia trvá 3 hodiny, to závisí od množstva aplikovaných prameňov a od požadovaného výsledku. Po štyroch  mesiacoch odrastených  vlasov, musíte chodiť na pravidelné kontroly a obnovu vlasových  spojov. Samozrejme záleží individuálne od zákazníka, preto keratínové spoje vydržia  4 až 5 mesiacov. Výhodou metódy je i to, že pridané vlasy sa dajú opakovane použiť a nie je nutné pri každom posunutí nahradiť vlasy novymi. Životnosť nadrobených vlasov určujeme podľa toho, ako sa o vlasy správne staráme , odhadujem  (3-4 roky).
Predĺžené vlasy je možné strihať, farbiť, žehliť, natáčať. Neodporúča sa prevádzať sťahovanie farby a melírovanie. Následne dochádza k poškodeniu vlasov a k výmene vlasových prameňov.

O vlasy sa staráme so zvýšenou starostlivosťou , preto Vám ponúkame profesionálnu radu FOR YOU, ktorú si zakúpite v našom kaderníctve. Pri predlžovaní vlasov tohto typu nevznikajú žiadne alergické prejavy na pokožke. Neprekáža vlasom morská voda, solárium. Životnosť nadrobených vlasov určujeme podľa toho, ako sa o vlasy správne staráme (3-4 roky).Predlžovanie vlasov clip


CLIP IN HAIREXTENSION najnovšia metóda rýchleho predlžovania vlasov systémom CLIP. Zaručujeme 100% prírodné európske vlasy, ktoré sa najviac prispôsobujú naším pravým vlasom. 
 
Za krátky čas, nový vzhľad. Táto metóda sa využíva na denne nosenie, ale takisto sa odporúča do spoločenských účesov. Vo vzorkovníku ponúkame 14 odtieňov. Jeden set obsahuje 5 kusov vlasových prameňov v rôznych šírkach a dva testovacie pramienky na farbenie.  Životnosť vlasov závisí od starostlivosti a používania kvalitnej vlasovej kozmetiky. Aplikácia trvá 10 – 15 minút, pričom zapracovanie vlasov zvládnete bez problémov.
 
CLIP – HAIR môžeme  farbiť, česať, žehliť, natáčať, tak ako naše prirodzené vlasy.
Odporúčame, dokúpiť vlasovú profesionálnu kozmetiku FOR YOU.
 
Ponúkame rôzne dĺžky.
 
Upozornenie
Reklamácie z dôvodu zásahu do produktu nemôžu byť predmetom reklamácie. 


Ukážka PRED a PO aplikácii vlasov
 
frage / internetové aplikácie © 2009 Ladies & Gentlemen